Pedagogové

Petr Píša

Vyučuje hru na: bicí nástroje, elektrické klávesy, fagot, klarinet, saxofon, zobcová flétna, klavír

Vzdělání: Konzervatoř Teplice v Čechách

Po ukončení studia působil jako dirigent v Opeře Mozart Praha, působil v Symfonickém orchestru Mariánské lázně a v Jihočeské komorní filharmonii v Českých Budějovicích. Ve Švýcarsku umělecky působil 15 let a po návratu do ČR až do současnosti provozuje kulturní dům. Založil hudební festival na zámku Hluboká, dále kapelu Globus a je ředitelem ZUŠ Sinfonie s.r.o.

Mgr. Sabina Fischerová

Vyučuje hru na: klavír, hudební nauka

Vzdělání: Jihočeská univerzita – Pedagogická fakulta v Českých Budějovicích

Po skončení studií nastoupila jako pedagog do ZUŠ, umělecky působí jako zpěvačka v kapele Globus. Je zástupcem ředitele v ZUŠ Sinfonie s.r.o.

Mgr. Libor Petřvalský

Vyučuje hru na: kytara, housle

Vzdělání: Konzervatoř Jaroslav Ježka v Praze

Po ukončení studií nastoupil jako pedagog do ZUŠ, je členem orchestru Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Založil a vede pěvecký soubor Koně Petřvalského.

Jindřiška Müllerová

Vyučuje: balet – tanec

Po ukončení školy nastoupila do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích jako baletka, po ukončení angažmá se věnuje pedagogické činnosti.

Vít Zuzák

Vyučuje hru na: tenor, pozoun, elektrické klávesy, zobcová flétna, lesní roh, trubka

Vzdělání: Státní konzervatoř v Praze

Po ukončení studií nastoupil do Vojenské posádkové hudby v Táboře, po jeho ukončení nastoupil do školství jako pedagog. Hraje v orchestru Jihočeského divadla a Jihočeské komorní filharmonii v Českých Budějovicích a je kapelníkem dechové hudby Budvarka.

Bc. Josef Falta, DiS.

Bc. Josef Falta, Dis.

Vyučuje hru na: klavír, zpěv, kytara, hudební nauka

Vzdělání: Konzervatoř v Českých Budějovicích

Po završení studií působil jako sólista v Jihočeském divadle. Po ukončení angažmá se věnuje pedagogické činosti v ZUŠ.

Richard Tolkner

Vyučuje hru na: kytara, el. kytara, zpěv

Vzdělání: Studoval na českobudějovické konzervatoři, nyní je studentem Filozofické fakulty Jihočeské univerzity.

Působí jako kytarista a zpěvák kapely Frozen Poppyhead. V průběhu studií odjel úspěšné turné Souboj Rebelů, kde vystupoval jako kytarista po boku Miloše Dodo Doležala.

Vít Kolář, DiS.

Vyučuje hru na: klavír, zobcová flétna, el. klávesy

Vzdělání: Konzervatoř v Českých Budějovicích

Po ukončení studia působil a doteď působí, jako sborista či tanečník v operní scéně Jihočeského divadla. S plzeňskou filharmonií absolvoval turné po Německu a Rakousku při ztvárnění filmové hudby.

Bc. Michaela Bílková

Vyučuje: literárně-dramatický obor

Vzdělání: Jihočeská univerzita – Pedagogická fakulta v Českých Budějovicích

Vystudovala Střední pedagogickou školu v Prachaticích, kde měla zaměření na dramatickou výchovu. Sedmým rokem se věnuje divadelní improvizaci. Divadlu se věnuje od dětství. V dramatické výchově se také dále vzdělává v rámci improvizačních a divadelních festivalů, jako je například Jiráskův Hronov. V loňském roce úspěšně ukončila bakalářské studium psychologie na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, kde dále pokračuje studiem arteterapie.

MgA. Martin Peschík

Vyučuje: hru na klavír

Vzdělání: Konzervatoř v Českých Budějovicích (obor klavír) a JAMU v Brně (obor dirigování)

Po skončení studií působí jako dirigent opery Jihočeského divadla (2008 - 2011 šéfdirigent), Západočeského symfonického orchestru (2011 - 2021 šéfdirigent, 2011 - 2016 ředitel), GOJA Music Hall (Fantom opery, Čarodějka). Dirigoval ve většině zemí Evropy. Je vyhledávaným komorním hráčem a korepetitorem.

Elena Průšová

Vyučuje: hru na klavír

Vzdělání: Konzervatoř České Budějovice

Během studia korepetovala dětský pěvecký sbor „Canzonetta“, připravovala uchazeče na přijímací zkoušky pedagogické fakulty s hudebním zaměřením. Učila hru na klavír v „Universum v kostce“. Pořádala sobotní koncerty pro Ukrajinu s orchestrem „Mladá filharmonie“ složený z ukrajinských a českých hudebníků.

Václav Výborný

Vyučuje: hru na bicí a klavír

Vzdělání: Při studiu působil v kapele The Coolers a Satelit Kanibal. Následně hrál s Adamem Mišíkem, v eventové kapele Joy of Moonrise, v divadle Radka Brzobohatého v muzikálu Freddie či s Romanem Tomešem. Nyní je člen kapely Pavla Callty.

Arnošt Doskočil, DiS. et DiS.

Vyučuje: hru na klarinet, saxofon a zobcovou flétnu

Vzdělání: Vystudoval klarinet na konzervatoři v Českých Budějovicích. Má dlouholetou praxi ve vyučování obou nástrojů. Příležitostně vystupoval s kapelou Traband, působil v kapele The Tap Tap. Nyní aktivně hraje v kapelách Kabaret Kajbar a Wild Sticks and The Brass Band.