Pedagogové

Petr Píša

Vyučuje hru na: bicí nástroje, elektrické klávesy, fagot, klarinet, saxofon, zobcová flétna

Vzdělání: Konzervatoř Teplice v Čechách

Po ukončení studia působil jako dirigent v Opeře Mozart Praha, působil v Symfonickém orchestru Mariánské lázně a v Jihočeské komorní filharmonii v Českých Budějovicích. Ve Švýcarsku umělecky působil 15 let a po návratu do ČR až do současnosti provozuje kulturní dům. Založil hudební festival na zámku Hluboká, dále kapelu Globus a je ředitelem ZUŠ Sinfonie s.r.o.

Mgr. Sabina Fischerová

Vyučuje hru na: klavír, hudební nauka

Vzdělání: Jihočeská univerzita – Pedagogická fakulta v Českých Budějovicích

Po skončení studií nastoupila jako pedagog do ZUŠ, umělecky působí jako zpěvačka v kapele Globus. Je zástupcem ředitele v ZUŠ Sinfonie s.r.o.

Mgr. Libor Petřvalský

Vyučuje hru na: kytara, housle

Vzdělání: Konzervatoř Jaroslav Ježka v Praze

Po ukončení studií nastoupil jako pedagog do ZUŠ, je členem orchestru Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Založil a vede pěvecký soubor Koně Petřvalského.

Jindřiška Müllerová

Vyučuje: balet – tanec

Po ukončení školy nastoupila do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích jako baletka, po ukončení angažmá se věnuje pedagogické činnosti.

Vít Zuzák

Vyučuje hru na: tenor, pozoun, elektrické klávesy, zobcová flétna, lesní roh, trubka

Vzdělání: Státní konzervatoř v Praze

Po ukončení studií nastoupil do Vojenské posádkové hudby v Táboře, po jeho ukončení nastoupil do školství jako pedagog. Hraje v orchestru Jihočeského divadla a Jihočeské komorní filharmonii v Českých Budějovicích a je kapelníkem dechové hudby Budvarka.

Bc. Josef Falta, DiS.

Bc. Josef Falta, Dis.

Vyučuje hru na: klavír, zpěv, kytara, hudební nauka

Vzdělání: Konzervatoř v Českých Budějovicích

Po završení studií působil jako sólista v Jihočeském divadle. Po ukončení angažmá se věnuje pedagogické činosti v ZUŠ.

Marta Aguado, DiS.

Marta Aguado, Dis.

Vyučuje hru na: klavír

Vzdělání: Konzervatoř v Českých Budějovicích

Po ukončení studií působila 4 roky ve Španělsku, kde vyučovala hru na klavír a housle a byla členkou orchestru Orquesta concertante v Madridu. Působila také 5 let jako klavíristka v českobudějovickém sboru Jitřenka.
Momentálně na mateřské dovolené.

Matouš Novák, DiS

Marta Aguado, Dis.

Vyučuje hru na: klavír

Vzdělání: Konzervatoř v Českých Budějovicích

Člen orchestru opery Jihočeského divadla, člen kapely Hey apple!

Richard Tolkner

Vyučuje hru na: kytara, el. kytara, zpěv

Vzdělání: Studoval na českobudějovické konzervatoři, nyní je studentem Filozofické fakulty Jihočeské univerzity.

Působí jako kytarista a zpěvák kapely Frozen Poppyhead. V průběhu studií odjel úspěšné turné Souboj Rebelů, kde vystupoval jako kytarista po boku Miloše Dodo Doležala.

Vít Kolář, DiS.

Vyučuje hru na: klavír, zobcová flétna, el. klávesy

Vzdělání: Konzervatoř v Českých Budějovicích

Po ukončení studia působil a doteď působí, jako sborista či tanečník v operní scéně Jihočeského divadla. S plzeňskou filharmonií absolvoval turné po Německu a Rakousku při ztvárnění filmové hudby.

Mgr. Jan Čipera

Vyučuje: dramatický obor

Vzdělání: Jihočeská univerzita - Pedagogická fakulta v Českých Budějovicích

Divadlu se věnuje již od svých studií. Působil v divadle J.K. Tyla na Lannově třídě a také jako komparz v Jihočeském divadle. Vykonává funkci ředitele na hosínské základní škole.