Pedagogové

Petr Píša

Vyučuje hru na: bicí nástroje, elektrické klávesy, fagot, klarinet, saxofon, zobcová flétna

Vzdělání: Konzervatoř Teplice v Čechách

Po ukončení studia působil jako dirigent v Opeře Mozart Praha, působil v Symfonickém orchestru Mariánské lázně a v Jihočeské komorní filharmonii v Českých Budějovicích. Ve Švýcarsku umělecky působil 15 let a po návratu do ČR až do současnosti provozuje kulturní dům. Založil hudební festival na zámku Hluboká, dále kapelu Globus a je ředitelem ZUŠ Sinfonie s.r.o.

Mgr. Sabina Fischerová

Vyučuje hru na: klavír, hudební nauka

Vzdělání: Jihočeská univerzita – Pedagogická fakulta v Českých Budějovicích

Po skončení studií nastoupila jako pedagog do ZUŠ, umělecky působí jako zpěvačka v kapele Globus. Je zástupcem ředitele v ZUŠ Sinfonie s.r.o.

Mgr. Libor Petřvalský

Vyučuje hru na: kytara, housle

Vzdělání: Konzervatoř Jaroslav Ježka v Praze

Po ukončení studií nastoupil jako pedagog do ZUŠ, je členem orchestru Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Založil a vede pěvecký soubor Koně Petřvalského.

Jindřiška Müllerová

Vyučuje: balet – tanec

Po ukončení školy nastoupila do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích jako baletka, po ukončení angažmá se věnuje pedagogické činnosti.

Vít Zuzák

Vyučuje hru na: tenor, pozoun, elektrické klávesy, zobcová flétna, lesní roh, trubka

Vzdělání: Státní konzervatoř v Praze

Po ukončení studií nastoupil do Vojenské posádkové hudby v Táboře, po jeho ukončení nastoupil do školství jako pedagog. Hraje v orchestru Jihočeského divadla a Jihočeské komorní filharmonii v Českých Budějovicích a je kapelníkem dechové hudby Budvarka.

Bc. Josef Falta, Dis.

Vyučuje hru na: klavír, zpěv

Vzdělání: Konzervatoř v Českých Budějovicích

Po završení studií působil jako sólista v Jihočeském divadle. Po ukončení angažmá se věnuje pedagogické činosti v ZUŠ.

Marta Aguado, Dis.

Vyučuje hru na: klavír

Vzdělání: Konzervatoř v Českých Budějovicích

Po ukončení studií působila 4 roky ve Španělsku, kde vyučovala hru na klavír a housle a byla členkou orchestru Orquesta concertante v Madridu. Působila také 5 let jako klavíristka v českobudějovickém sboru Jitřenka.